2018’de Vizyona Giren En İyi Korku Filmleri

Korku filmleri canavarıyım ve izlemediğim film kalmadı diyorsanız 2018 senesinde çıkacak olan filmlere göz atabilirsiniz. Korku ve gerilim türü hayranları büyük bir merakla bu sene çıkacak olan korku filmlerinin neler olduğunu bekliyor. 2018’de Vizyona Giren En İyi Korku Filmleri için şimdiden yerinizi ayırtabilir ve merak ettiğiniz filmlerin konusuna bakabilirsiniz.

Çoğu filmin fragmanı çıktığı için fragmanlarından takip edebilir ya da özetlerini okuyabilirsiniz. Bu sene de sizi dehşet düşürecek onlarca filmin vizyona gireceğini söyleyebiliriz. Peki, 2018’de Vizyona Giren En İyi Korku Filmleri hangilerdir?

2018’de vizyona giren en iyi korku filmleri

İnsidious: The Last Key (Ruhlar Bölgesi: Son Anahtar)

Vizyon tarihi 5 Ocak olan film Ruhlar Bölgesi serisinin son filmi. Dördüncü film olan bu yapımın yönetmen koltuğunda genç bir isim oturuyor. İkinci uzun metraja imza atan Adam Robitel son derece iddialı olduğunu söylüyor.

Mom and Dad

19 Ocak’ta vizyona giren filmin konusu son derece sıra dışı. 24 saat boyunca tüm dünyada sebebi bilinmeyen bir şekilde anne ve babalar çocuklarına zarar vermeye başlar. Genç bir kız ve kardeşi de kendi anne ve babasının kontrolsüz davranışlarından kendilerini korumaya çalışacaktır.

The Strangers: prey at Night (Ziyaretçiler 2)

9 Mart2ta vizyona girecek olan film bir ailenin etrafına döner. Akrabalarıyla kalacakları mobil ev alanına ulaştıkları zaman buranın çok ıssız ve gizemli olduğunu fark ederler. Karanlıkta gizlenen ve onları bekleyen üç maskeli vardır. Hayatta kalmak için aile pek çok şeyi göze alacaktır.

A Quiet Place (Sessiz Bir Yer)

2018’de vizyona giren en iyi korku filmleri arasında ilk sıralarda gösterilen ve en çok merak edilen yapımlardan biri olan Sessiz Bir Yer, 6 Nisan’da vizyona girecek. İki çocuğu olan aile kırsalda sakin bir hayat sürer. Büyüme çağında olan çocuklar anne ve babalarıyla fazla iletişim kurmaz ve işaret diliyle anlaşır. Bunun nedeni ailenin ses yapacak her hareketten uzak durmasıdır. Ancak durumlar bir gün değişecektir.

Slender Man

18 Mayıs’ta vizyona girecek olan film deneyimli yönetmen Sylvain White tarafından çekildi. Deneyimli oyuncuların yer aldığı filmin müziklerini de Game of Thrones müziklerini yapan besteci yaptı.

The Meg

10 Ağustos vizyon tarihi olan film deniz altında geçiyor. Soyunun çoktan tükenmiş olduğu düşünülen büyük bir yaratık, deniz altı gözlem programındaki sualtına saldırıyor. Mürettebat pasifik okyanusunun en derinlerinde kapana kısılmış bir şekilde kalarak gerilim dolu dakikalar yaşayacak ve izleyiciyi de gerecektir.

Kaynak : vizyonfilmler.gen.tr

İLGİLİ MAKALELER